Liderlik Kampı’nda Oryantiring Akademi

Caddebostan Gençlik Kampları çözüm ortağı olarak 29 Haziran 2015 tarihinde başlayan Liderlik Kampı’nda eğitimlerimiz tüm hızıyla devam ediyor.

Liderlik kampı, 14-18 yaş grubundaki gençlere farklı hayat deneyimleri sunan gelişim odaklı bir programdır. Bu programa sosyal hayatlarında ve akademik kariyerlerinde; yöneticilik, koçluk, takım kaptanlığı veya grup liderliği gibi liderlik vasıfları gerektiren işler yapmak isteyen başarılı gençler kabul edilir. Kamp sırasında doğa ile uyumlu yaşamayı, zorluklarla mücadele etmeyi ve engeller karşısında çözüm üretmeyi öğrenen kampçıların sorumluluk bilinçleri gelişir. Gençler, şehir hayatından uzakta birbirinden heyecanlı aktiviteler ile maceranın tadını çıkarırken kendilerini keşfeder ve yeni dostluklar kurar. Kamp programı iki aşamadan oluşur. Birinci aşamada uzman eğitmenlerden liderlik, takım koçluğu, gruba hitap etme, iletişim, kriz yönetimi, doğada yaşam teknikleri, harita okuma, outdoor parkurlar, drama ve ilk yardım konularında eğitim alan kampçılar, ikinci aşamada tecrübeli koçların ve kamp direktörlerinin denetiminde küçük kampçılara takım liderliği yapar.

Oryantiring Akademi ekibimiz tarafından hergün için farklı bir temaya uygun Yaşayarak Öğrenme Eğitimleri gerçekleştirilmektedir. Oryantiring ve doğa sporları aktiviteleri ile katılımcılara liderlik becerisi öğretimi amaçlanmıştır. Liderlik Kampı her yıl yaz aylarında gerçekleştirilmektedir, ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Caddebostan Gençlik Kampları Facebook Sayfası

liderlikkampşi2015-5 liderlikkampşi2015-7liderlikkampşi2015-6 liderlikkampşi2015-2 liderlikkampşi2015-3 liderlikkampşi2015-4   liderlikkampşi2015-1 liderlikkampşi2015-8

Post a comment

You must be logged in to post a comment.