YEPYENİ BİR HOBİ; ORYANTİRİNG

Oryantiring (Orienteering), harita ve pusula yardımıyla yer-yön tayini yaparak hedef bulma sporudur. Doğa sporu olan oryantiring her yaşta katılımcıya uygundur. Ormanın yeşili içerisinde veya şehrin karmaşasında zekanızı kullanarak spor yapmak istiyorsanız etkinliğimize bekliyoruz..!

Oryantiring tanıtım etkinliklerimiz gruplara ve kurumlara özel olarak yapılmaktadır. Her etkinliğimizin başlığı ve katılımcı profili farklılık göstermekte olup ayrıntılı bilgiler aşağıda bulunmaktadır. Bireysel olarak bu sporu denemek ve etkinliklere katılmak için oryantiring kulülerine katılabilirsiniz.


Kapalı Alan UygulamalarıDSC_0211

Lansman, seminer, fuar vb etkinlikleriniz sırasında katılımcılarınızın eğlenceli bir aktivite ile hem yeni bir sporu tanımasını hem de eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Alana özel olarak tasarlanan parkur ile katılımcılara tanıtımını yapmak istediğiniz ürün veya markayı destekleyici içerik hazırlanmaktadır. Solda bir spor mağazasında (Decathlon) gerçekleştirilen kapalı alan etkinliği ile ilgili fotoğrafı bulabilirsiniz.

Etkinlik Zamanı: Haftaiçi-Haftasonu  | Etkinlik Alanı: Kapalı Alan |  Etkinlik Yeri: Şehir İçi-Şehir Dışı


foto1Orman Etkinlikleri

Orman, koru vb. doğal alanlarda zevkli bir gün konsepti ile hazırladığımız oryantiring etkinlikleridir. Eğlenceli bir doğa sporu olan oryantiring ile keyif dolu parkurlarımıza katılabilirsiniz. Etkinliklerimiz minimum 10 kişilik gruplar için hazırlanmaktadır. Farklı lokasyonlar için planlanabilen orman etkinlikleri ile doğaya kavuşun.

Etkinlik Zamanı: Haftaiçi-Haftasonu  | Etkinlik Alanı: Açık Alan |  Etkinlik Yeri: Şehir İçi-Şehir Dışı


cocuktanismaetkinligi

Çocuk Etkinlikleri

Çocuklara özel oryantiring tanışma etkinliği gruplara özel olarak planlanmaktadır. Özel günler ile entegre ettiğimiz tanıtım etkinliği istek doğrultusunda farklı lokasyonlarda düzenlenebilir. Çocuklarınızın hem keyifli vakit geçirmeleri hem de yeni bir spor ile tanışmalarını sağlanmaktadır. Doğum günü vb organizasyonlarda oryantiring tabanlı hazine avı ve benzeri oryantiring tabanlı aktiviteler de tasarlanabilmektedir.

Etkinlik Zamanı: Haftaiçi-Haftasonu  | Etkinlik Alanı: Açık Alan |  Etkinlik Yeri: Şehir İçi-Şehir Dışı


Labirent Oryantiring

Bir çok alanda uygulanabilen labirent oryantiring uygulaması ile sınırla alan uygulaması gerçekleştirilmektedir. Festival, lansman vb. organizasyonlarda yan etkinlik olarak katılımcıları keyiflendirici bu aktivite ile fark yaratın. Solda Üniversite Öğrenci Şenliğinde (Sabancı Üniversitesi) gerçekleştirdiğimiz etkinlikten bir fotoğraf. Daha önce uygulama gerçekleştirilen festivallerde en çok ilgi gören etkinlik ile tanıtımınızı güçlendirin.

Etkinlik Zamanı: Haftaiçi-Haftasonu  | Etkinlik Alanı: Açık-Kapalı |  Etkinlik Yeri: Şehir İçi-Şehir Dışı


Aile Etkinlikleri

Ailece oryantiring ile tanışma etkinliği gruplara özel etkinlik olarak planlanmaktadır. Özel kutlamalar ile birleştirilebileceğimiz tanıtım etkinliği istek doğrultusunda farklı lokaysonlarda düzenlenebilmektedir. Hem çocuklarınız ile vakit geçirmek hem de yeni bir spor ile tanışma imkanı sunan etkinliğimiz meraklılarını bekliyor.

Etkinlik Zamanı: Haftaiçi-Haftasonu  | Etkinlik Alanı: Açık Alan |  Etkinlik Yeri: Şehir İçi-Şehir Dışı


bisikletlioryantiring

Bisikletli Oryantiring Etkinliği

Hem bisiklet binip hem de harita ile yön bulmak için bisikletleri hazırlıyoruz. Etkinliğimiz ile keyif dolu parkurda eğlencenin yanı sıra bol çamur var. Oryantiring deneyimlemiş veya daha önce hiç yapmamış gruplar için hazırlanan etkinlik bisiklet kullanabilen katılımcılar için uygundur. İstanbul içinde Belgrad Ormanında gerçekleştirilmektedir.

Etkinlik Zamanı: Haftaiçi-Haftasonu  | Etkinlik Alanı: Açık Alan |  Etkinlik Yeri: Şehir İçi-Şehir Dışı


Şehir Etkinlikleri

Şehir merkezleri, park, kampüs, bahçe vb. alanlar için oluşturulan etkinlikler farklı lokasyonlar için planlanabilmektedir. Minimum 10 kişilik katılımcı grupları için hazırlanabilen tanıtım etkinlikleri haftaiçi veya haftasonu gerçekleştirilmektedir. Şehir etkinlikleri ile açık alanlarınızı daha keyifli hale getirerek zevkli bir sporun tadını çıkaracaksınız. Rutinden uzak bu olağan dışı spor ile tanışırken çok eğleneceksiniz.

Etkinlik Zamanı: Haftaiçi-Haftasonu  | Etkinlik Alanı: Açık Alan |  Etkinlik Yeri: Şehir İçi-Şehir Dışı


Okul Tanıtımları

Bu etkinliklerimiz okullarda oryantiring tanıtımı amacıyla hazırlanmaktadır. Öncelikle sunum ile oryantiring tanıtımı ve ardından harita eğitimi verilmektedir. Okul içerisinde kampüs, bahçe veya kapalı alan uygulaması ile pratik uygulama ile tamamlanır. Okul tanıtımları kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise ve dengi öğretim kurumlarını kapsamaktadır. Tanıtımlar yoğunlukla haftaiçi gerçekleştirilmektedir.

Etkinlik Zamanı: Haftaiçi  | Etkinlik Alanı: Açık-Kapalı Alan |  Etkinlik Yeri: Şehir İçi-Şehir Dışı


Gece Oryantiring

Bu etkinliğimiz ile sınırları zorluyoruz. Hem gece hem harita kullanmak mı? Bu muhteşem deneyime hazır olun. Kafa lambalarınızı kullanarak karanlıkta iz sürme keyfini yaşayan az sayıda katılımcıdan biri olma fırsatını kaçırmayın.

Etkinlik Zamanı: Haftaiçi-Haftasonu  | Etkinlik Alanı: Açık Alan |  Etkinlik Yeri: Şehir İçi-Şehir Dışı


Talepleriniz için info@oagrup.com