Outdoor Eğitim olarak Oryantiring

Kurumlara özel olarak tasarlanan Oryantiring tabanlı Yaşayarak Öğrenme veya Motivasyon Etkinlikleri gerçekleştirilmektedir. Aktivitelerimizin tamamı kurumsal istekler doğrultusunda senaryolaştırılmış takım aktiviteleridir. Ofis hayatında karşılaşılabilecek vakaların birer örneği olan aktivitelerin her birinde farklı değer kazanımları söz konusudur. Bu değerler; planlama, zaman yönetimi, ekip yönetimi, liderlik, yaratıcılık, sorumluluk, çatışma yönetimi, stres yönetimi, risk yönetimi, güvenirlilik…

 

Başvuru Formu için Tıklayınız

 


DSC_0072Doğada Bir Gün Aktivitesi

Harita ve Pusula eğitimi ile başlayan etkinliğimiz öncesi ısınma aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Takımlara ayrılan katılımcılar parkuru verilen ip ucu ve şifreleri kullanarak tamamlayacaktır. Mini yarış içerisinde olacak ekipleri çeşitli sürprizler de bekliyor olacak.

 


 

motivasyonSkor Oryantiring

Skor oryantiring uygulaması olan motivasyon etkinliğimiz ile eğlenceli bir gün yaşayabilirsiniz. Harita ve pusula ile yön bulurken bir yandan iş arkadaşlarınız ile tatlı bir rekabet içerisinde olabilirsiniz. Eğlencenin ön planda olduğu etkinlik doğa içerisinde bulunma fırsatı sunmaktadır.

 

 


hazineaviHazine Avı (Treasure Hunt)

Başta İstanbul olmak üzere farklı illerde de gerçekleştirilebilecek etkinlik özel çalışma gerektirmektedir. Tarih ve gizem dolu rotalar ile hem keyifli zaman hemde öğretici bir aktivite imkanı sunuyoruz. Ekiplere ayrılan katılımcıların verilen ipuçlarından yola çıkarak hedeflerini bulma yarışını müzelerden saraylara, tarihi hamamlardan adalara kadar farklı bir çok lokasyonda gerçekleştirecektir. Gizli hazinelerin peşinde planlama, zaman yönetimi, ekip yönetimi, stres yönetimi vb takım değerlerini gözlemleme imkanı sunmaktadır.