Eğitimlerimizin  orman, koru ve park gibi açık hava alanlarında gerçekleştirilen eğitimler ile

Okul Öncesi Eğitimler
Okul çağına başlamamış kursiyerlerimiz için oluşturduğumuz eğitim programlarıdır. Eğitimlerimiz çocukların bireysel veya ebeveynleri ile birlikte deneyimleyecekleri programlar olarak ikiye ayrılmaktadır.
Eğitim Programları: Doğa Sporları Eğitimi, Hareket Eğitimleri, Orman Eğitimleri

Branş Eğitimleri
Farklı spor branşlarında gerçekleştirilen eğitim programlarıdır. Branş farketmeksizin eğitimlerimizin büyük bir bölümü açık havada gerçekleştirilmektedir. Farklı eğitim seviyeleri ile özelleştirilmiş programlarımızın her biri alanında uzman sporcular ve antrenörler tarafından tasarlanmıştır.
Eğitim Programları: Bisiklet Eğitimleri, Dağcılık Eğitimleri, Kano Eğitimleri, Koşu Eğitimleri, Oryantiring Eğitimleri

 

 

2020-2021 EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

Doğa Sporları Eğitimleri (4-6 Yaş)
Ebeveyn ve çocuk katılımının olduğu eğitim programlarıdır. Birbirinden farklı doğa sporlarını içeren bu program tanıtım eğitimleridir. Her derste farklı bir branş deneyimlenecek olan eğitimler ile size uygun branşı seçmek daha kolay olacak.
Detaylı Bilgi için Tıklayınız. (Yakında)

Hareket Eğitimleri (4-6 Yaş)
Çocukların temel motorik becerilerini geliştirmek için hazırlanan programlar ile fiziki gelişime katkıda bulunuyoruz. Ülkemizde ilk kez gerçekleştirilen açık hava hareket eğitimleri ile doğa ile uyumlu öğrenme sistemi uyguluyoruz.
Detaylı Bilgi için Tıklayınız. (Yakında)

Orman Eğitimleri (4-6 Yaş)
Açık alan tanıtımı amaçlanan bu eğitimler ile geleceğin sporcularını doğa ile tanıştırıyoruz. Orman oyunları ile çocukların eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlarken aynı zamanda çevre keşfini sağlıyoruz.
Detaylı Bilgi için Tıklayınız. (Yakında)

 

Bisiklet Eğitimleri (12-15 Yaş)
Dünyanın en çok kullanılan motorsuz ulaşım aracı olan bisiklet; günümüzün en önemli dayanıklılık sporlarından biridir.
Detaylı Bilgi için Tıklayınız. (Yakında)

Dağcılık Eğitimleri (12-15 Yaş)
Zirvelere ulaşmak insanoğlu için her zaman ilgi çekiciydi. Yıllar geçse de bu konuda pek değişiklik olmadı. Dağcılık aynı zamanda en eski doğa sporlarından biri olup bir çok branşın altyapısını oluşturur. Kampçılık ve trekking gibi günümüzde popüler olan spor türleri dağcılığın yayılması ile keşfedilmiştir. Sportif tırmanış 2021 yılında olimpik bir branş olarak Tokya Yaz Olimpiyatları’nda yer alacak.
Detaylı Bilgi için Tıklayınız. (Yakında)

Koşu Eğitimleri (7-12 Yaş)
Olimpiyatların ve atletizmin en çok takip edilen etkinliklerinden biri olan koşu aynı zamanda temel antrenman branşıdır. Birbirinden farklı zeminlerde ve mesafelerde gerçekleştirilen koşu türleri mevcuttur. Dünyanın en çok katılımcıya ulaşan etkinlikleri olan maratonlar başta olmak üzere ülkemizde koşu yarışları artmaya devam etmektedir.
Detaylı Bilgi için Tıklayınız. (Yakında)

Oryantiring Eğitimleri (7-12 Yaş)
Oryantiring harita yardımıyla yön bulmayı içeren, zamana karşı yapılan bir spor. Farklı arazi koşullarında yapılabilen spor ormanlık alanlarda başlamış günümüzde orman ve şehir etkinlikleri olarak ayrılmıştır. Oryantiring sporunda amaç arazideki hedefleri sırasıyla ve en kısa sürede ziyaret ederek parkuru bitirmektir.
Detaylı Bilgi için Tıklayınız. (Yakında)