Eğitim faaliyetleri yürüten kuruluşlar için gerçekleştirdiğimiz eğitim organizasyonları hizmetleridir. Kurumsal eğitim hizmetlerimiz farklı başlıklarda gerçekleştirilmekte olup deneyimli eğitmen kadrosu tarafından yönetilmektedir.

  • Eğitim Programlarının Oluşturulması ve Yönetimi
  • Kamp Programlarının Oluşturulması ve Yönetimi
  • Eğitim Materyallerinin Oluşturulması ve Tedariği
  • Branş Takımlarının Oluşturulması ve Antrenman Programlarının Yönetimi
  • Özel Eğitici Eğitimleri Oluşturulması ve Yönetimi

İSTANBUL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2019

Öğretmeniyle Güzel İstanbul Projesi kapsamında uygulamalı oryantiring eğitimi gerçekleştirilmiştir. Proje ortaklarından Nişantaşı Üniversitesi ile yürütmüş olduğumuz çalışma ile otuz öğretmene branş tanıtımı gerçekleştirildi.

DOĞA KOLEJLERİ (2015-2019)

Coğrafya zümresi ile gerçekleştirilen program kapsamında İstanbul ve diğer illerde 30’u aşkın şubeye beş yıl süreyle hizmet verilmiştir. Öğrencilerin üç boyutlu arazi kullanımını öğretmek amacıyla oluşturulan günübirlik programlar ile orman içerisinde pratik uygulama gerçekleştirilmiştir. Gerçekleştirilen çalışmalara bini aşkın öğrenci ve onlarca öğretmen katılmıştır.

NESLİN DEĞİŞEN SESİ 2019-2020
Sosyal etkinlik kulübünde branş açılması ve yönetimi hizmetidir. Hali hazırda kurum içerisinde branş yönetimine devam edilmektedir.

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI 2015-2018
İlkokul ve ortaokul bünyesinde sosyal etkinlik kulübü derslerinde OA Ekibi eğitmenlerimiz 4 yıl süre ile faaliyetlerini sürdürmüştür. Bu sürede okul takımları katılım gösterdikleri okulsporları müsabakalarında yedi kupa otuzun üzerinde madalya kazanmıştır. Eğitmenlerimiz verdikleri eğitimleri kurum tarafından başarı sertifikası ile ödüllendirilmiştir.

FMV IŞIK OKULLARI 2016-2018
Kurum tarafından gerçekleştirilen yaz spor okullarında branş yönetimi ve sosyal etkinlik kulübü oluşturulması sağlanmıştır. Kurum bünyesinde takım oluşturulması ve müsabakalara katılım gerçekleştirilmiştir.

TAZELENME ÜNİVERSİTESİ 2018

Altmış yaş üstü vatandaşların yeniden öğrenme süreçlerine katılımı amaçlanan Tazelenme Üniversitesi projesi kapsamında branş dersleri verildi. Nişantaşı Ünivertesi’nde gerçekleştirilen teorik ve uygulamalı spor dersleri ile katılımcılar doğa sporları ile tanışma imkanı yakaladı. Katılımcılar ders dönemi sonunda uluslararası yarışımız olan Winter O Cup içerisinde açık kategoride yarışma imkanı buldu.

MEF OKULLARI 2017
MEF Eğitim Kurumları bünyesinde hizmet veren öğretmenler için açık havada eğitici eğitimleri tasarlandı ve uygulama gerçekleştirildi. Katılımcılar yaşayarak öğrenme temalı aktiviteler ve oryantiring içeren parkurları deneyimledi.

CADDEBOSTAN CAMP 2016
Friends (Caddebostan Camp) tarafından yürütülen Liderlik ve Macera Kamplarında yaşayarak öğrenme eğitimleri gerçekleştirildi. Bolu’da düzenlenen kamplarda her gün iki kez olmak üzere kamp süresince katılımcıların kişisel gelişimine katkı verecek aktiviteler uygulandı.