Summer O Camp 2017 Tamamlandı

Summer Orienteering Camp – Kaynaklar 2017

 

İzmir’in Buca ilçesi Kaynaklar köyünde gerçekleştirdiğimiz yaz kampımız sona erdi. Oryantiring Akademi ve Kuzey Geyikleri DSK ekibi olarak 25 Temmuz-7 Ağustos 2017 tarihlerinde performans kampımızı tamamladık. İkinci yılında Ege Bölgesinde gerçekleştirilen kampta koşu ve kuvvet antrenmanları yoğunluktaydı.

 

Kampın yapıldığı Kaynaklar Köyü doğa sporları açısından Tırmanış Festivali ile ünlüdür. Konakladığımız Buca Belediyesi İzcilik ve Kamp Merkezinde bulunan tırmanış duvarında sporcularımıza temel eğitim verildi. Aynı zamanda harita antrenmanı için Kaynaklar Bölgesinde arazi antrenmanı ve Menderes Yeniköy Bölgesinde arazi antrenmanı yapılmıştır. 8-9 Eylül tarihlerinde Kaynaklar özel bir yarışa ev sahipliği yapacak kayıt olmak için Yakamoz Spor Kulübü’ne ulaşabilirsiniz. Kampımıza katılan 8 milli sporcu 5 günlük dinlenmenin ardından Güney Doğu Avrupa Oryantiring Şampiyonası’nda ülkemizi temsil etmek adına sırasıyla Bulgaristan ve Karadağ’a geçecek. Türkiye Milli Takım Kafilesine başarılar diliyoruz.

 

TEŞEKKÜR EDERİZ
Bize ev sahipliği yapan Buca Belediyesi`ne,
Desteğini esirgemeyen ve organizasyonu kolaylaştıran Buca Beledeyesi Kamp Müdürü Türker Muratdağ`a,
Yakamoz Spor Kulübü Başkanı Suray Duran’a,

Tesiste sağlanan tırmanış duvarı, bisiklet vb. imkanlar için tesis çalışanlarına,
Lezzetli yemekleri ile sağlıklı beslenmemizi sağlayan restaurant çalışanlarına,
Zorlu antrenmanlarla başa çıkan tüm sporculara,
Dışarıdan desteklerini esirgemeyen oryantiring sevdalılarınaGelecek Yıl Yeniliklerle
İlk yılında yoğun bir katılımla Tokat ili Niksar ilçesinde, ikinci yılında özel bir grupla İzmir’in Buca ilçesinde gerçekleşen kampın üçüncüsü için özel çalışma yapılıyor. Gelecek yıl için önemli yenilikler sizleri bekliyor olacak şimdiden tarihleri not alın. Karadeniz ve Ege Bölgesinde hali hazırda gerçekleştirilen kamp için üçüncü durağımız sizce hangi bölge olacak? Süprizlerle dolu Summer O Camp gelecek yıl 30 Temmuz-12 Ağustos 2018 tarihlerinde düzenlencek.

 

Etkinlik Fotoğrafları için Tıklayınız.

Post a comment

You must be logged in to post a comment.