Summer O Camp 2016 Tamamlandı

img_20160816_121241Summer Orienteering Camp – Niksar 2016

Oryantiring Akademi ekibi olarak 13-27 Ağustos 2016 tarihlerinde Tokat`ın Niksar ilçesinde güzel bir kamp gerçekleştirdik. Çamiçi Yaylası`nın manzarasına nazır antrenman yapan ve verimli bir kampı geride bırakan tüm sporcuları tebrik ederiz. Toplam 67 katılımcı ile ilk yılı tamamlamanın gururunu yaşadık ve gelecek yıl için daha da şevklendik.

 

Kampın yapılacağı Çamiçi Yaylasına kalıcı hedefler yerleştirerek harita çalışmaları için hazırlıklar gerçekleştirildi. Kampımıza katılan sporcular her sabah orman içerisinde muhteşem manzarada jog ile güne başladı. Kahvaltının ardından günde çift antrenman ile performansı arttırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirildi. Akşam saatlerinde gerçekleştirilen eğitimler ile sporcuların bilgi düzeyi arttırıldı. Katılımcılara iz bırakan kampımız ile Oryantiring birikimimiz onlarca şehire ulaştı.

 

TEŞEKKÜR EDERİZimg_20160817_230640
Bize ev sahipliği yapan Niksar Belediyesi`ne,
Desteğini esirgemeyen ve organizasyonu kolaylaştıran TOKAT Oryantiring İl Temsilcisi İlker MELİKOĞLU`na,
Sahada bizi yalnız bırakmayan Fatih ÖZTÜRK ve Emin ARSLAN`a,
Tesiste kolaylıkları ve yardımıyla ev konforunda konaklamamızı sağlayan İbrahim ÇOLAK`a,
Zorlu antrenmanlarla başa çıkan tüm sporculara,
Dışarıdan desteklerini esirgemeyen oryantiring sevdalılarına


67 Sporcu Katıldı
Daha ilk yılında 67 Sporcunun ve 8 Antrenörün katıldığı yaz kampımız gelecek yıllarda daha da geniş katılımlı olarak yapılmaya devam edecek. Şimdiden 2017 yılı hazırlıklarına başladık ve güzel sürprizlerle sizlerle olacağız. Ağustos ayında gerçekleştirilecek olan etkinliğimize tüm oryantiring severleri bekliyoruz.

img_20160819_224300 KAMP ATEŞİ İLE UĞURLAMA

Kampımıza katılan milli sporcular Güney Doğu Avrupa Oryantiring Şampiyonası’nda ülkemizi temsil etmek adına Milli Takım Kafilesi’ne katıldı. Milli sporcularımızı ateş başında düzenlendiğimiz eğlence ile uğurladık ve keyif dolu anlar yaşadık.

 

Etkinlik Fotoğrafları için Tıklayınız.

Post a comment

You must be logged in to post a comment.