Nişantaşı Üniversitesi’nde Yeni Bir Deneyim

Oryantiring Akademi ailesi olarak İstanbul Indoor Cup etkinliği heyecanını yaşıyoruz.

Nişantaşı Üniversite Beden Eğitimi Bölümü ve Nişantaşı Üniversitesi Oryantiring Takımı’nın katkılarıyla gerçekleştirilecek etkinlik klasik oryantiring ve skor oryantiring etaplarından oluşuyor. Etkinlik aynı zamanda ülkemizin ilk indoor oryantiring etkinliğine ev sahipliği yapan NISH NEOTECH Kampüsü’nde gerçekleştirilecek.

Sizler için çok keyifli parkurlar hazırladık.Kat geçişlerinin olduğu parkurda yer yer dar geçişler ve merdivenler bulunmaktadır. Kampüs aydınlatması açık olsa da kafa lambalarınızı yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Online kayıtları kaçırmış katılımcılar için alanda da kayıt alacağımız için çıkış listelerini şuan sizlerle paylaşamıyoruz. Toplanma alanımız olan spor salonunun içinde çıkış detaylarını öğrenebilirsiniz.

Kayıtlı 100’ü aşan katılımcı sayısıyla sıkı rekabet sizleri bekliyor. Ulaşım organizasyonunuzu rahatlatmak adına İTÜ Ayazağa metro istasyonu çıkışından ücretsiz ring servisleri sağlıyoruz. Maslak Plazalar çıkışında bulunan ring servis ile etkinlik alanına rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz. Servisin kalkış noktasına linkten ulaşabilirsiniz. Servislerimiz 16.00-17:00 arasında 15’er dakika aralıkla çalışacak. Ring servisleri için ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Özel araçla gelen katılımcılar Maslak 1453’e ait ücretsiz otoparkı veya Nişantaşı Üniversitesi’ne ait ücretli otoparkı(G3) kullanabilirler. Otopark 22:00 itibariyle kapanacak olup bu saatten sonra araç çıkışı yalnızca üniversite kartları ile yapılmaktadır.

Bütün katılımcılara başarılar dileriz.

Samet Durgut – Etkinlik Direktörü
0537 325 2625
samet@oryantiringakademi.com

Post a comment

You must be logged in to post a comment.