KURUMSAL ETKİNLİKLER

Outdoor Training, açık hava sporlarından esinlenerek oluşturulan etkinlikler bütünüdür. Doğada kazanılmış tecrübelerin takım çalışması gerektiren aktivitelere uyarlanması ile kurumlara değer kazandırır. Yaşayarak Öğrenme Eğitimleri veya Motivasyon Etkinlikleri olarak gerçekleştirilen oryantiring tabanlı çalışmalar hazırlanmaktadır.

Aktivitelerimizin tamamı kurumsal istekler doğrultusunda senaryolaştırılmış takım aktiviteleridir. Ofis hayatında karşılaşılabilecek vakaların birer örneği olan aktivitelerin her birinde farklı değer kazanımları söz konusudur. Bu değerler; planlama, zaman yönetimi, ekip yönetimi, liderlik, yaratıcılık, sorumluluk, çatışma yönetimi, stres yönetimi, risk yönetimi, güvenirlilik… Takım dinamiklerini geliştirmek ve eğlenceli bir deneyim kazanacağınız etkinliklerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

 

Etkinlik Teklifi almak için tıklayınız

DSC_0072KLASİK ORYANTİRİNG

Belgrad Ormanında gerçekleştirilen oryantiring etkinliğidir. Talep doğrultusunda diğer şehirlerde de yapılabilir. Teorik eğitimler ile başlayan etkinlikte Harita ve Pusula kullanımı ile ilgili bilgi verilir. Takımlara ayrılan katılımcılar parkurda verilen ekipmanlar ile hedeflere ulaşacak ve parkuru tamamlamayı amaçlayacaktır. Takımların bir biri ile yarışacağı etkinlikte parkuru doğru şekilde ve en kısa sürede tamamlamak amaçlanmaktadır.

Aktivite Kazanımları: Planlama, Zaman Yönetimi, Malzeme Yönetimi, Ekip Yönetimi


SKOR ORYANTİRİNG

Skor oryantiring uygulaması olan motivasyon etkinliğimiz ile eğlenceli bir gün yaşayabilirsiniz. Harita ve pusula ile yön bulurken bir yandan iş arkadaşlarınız ile tatlı bir rekabet içerisinde olabilirsiniz. Süre dahilinde alana yerleştirilmiş olan hedeflere ulaşarak puan toplamak amaçlanmaktadır. En çok puanı toplayan takımın kazanacağı bu etkinlikde tüm katılımcılar aynı anda parkura başlamaktadır.  Eğlencenin ön planda olduğu etkinlik doğa içerisinde veya şehir merkezlerinde gerçekleştirilmektedir.

Aktivite Kazanımları: Stres Yönetimi, Stratejik Planlama, Zaman Yönetimi, Malzeme Yönetimi


hazineaviMACERA İSTANBUL

Oryantiring tabanlı olarak gerçekleştirilen bir hazine avı olan «Macera İstanbul» bir takım aktivitesidir. Zamana karşı alan içerisinde çeşitli görevleri yerine getirecek ve şifreleri kullanarak ipuçlarını çözerek hedefe ulaşacaksınız. Bu yolda harita en önemli ekipmanlarınızdan biri olacak. Hızlı olmak yeterli değil şehrin gizemi doğru bir şekilde çözmek gerekmektedir.

Aktivite Kazanımları: Zaman Yönetimi, Malzeme Yönetimi, Ekip Yönetimi, Koordinasyon, Vaka Analizi


ORMAN EVİ

Orman’ın ortasında bir eve getirilen katılımcılar bilinmez bir hikayenin kahramanlarıdır. Ekip üyeleri alanda yaratılan kurgu ile ilgili bilgi sahibi değildir. Her bir takım üyesi evin içerisinde yer alan ipuçlarını çözerek büyük resmi anlamayı hedefleyecektir. Ormanın sessizliğinde macera dolu dakikalar sizleri bekliyor.

Aktivite Kazanımları: Stres Yönetimi, Vaka Analizi, Ekip Yönetimi, İletişim, Organizasyon


PİKSEL

Uzun bir maratonda her adım oldukça önemlidir. Hedeflere doğru emin adımlarla ilerleyen bir ekibin her üyesinin olduğu kadar o üyelerin çalışmaları da önemlidir.  Büyük resim içerisinde yer alan her piksel kaliteli olmalı ki bir araya geldiğinde ortaya muhteşem bir sonuç çıkabilsin. Bu aktivite ile her pikseli sizler yaratacaksınız. Büyük resmin yaratıcısı olacaksınız.

Aktivite Kazanımları: Ekip Yönetimi, Organizasyon, Malzeme Yönetimi, Zaman Yönetimi, İletişim

 


OFİSTE ORYANTİRİNG

Bina içerisinde, ofis ortamında kurgulanan aktivite ile eğlenceli oryantiring uygulamasıdır. Kapalı alan uygulamalarımız bahçe ve teras gibi alanların eklenmesi ile genişleyebilir. Bu aktivite için öncesinde kapalı alanların keşfi ve haritasının çıkartılması gibi ön çalışmalar yapılmaktadır. Kurumunuza özel gerçekleştirilecek aktivite ile unutulmaz bir deneyim kazanacaksınız.

Aktivite Kazanımları: Planlama, Zaman Yönetimi, Malzeme Yönetimi, Ekip Yönetimi


DİĞER ÇALIŞMALARIMIZ İLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİN!

Talebinizi İletmek için tıklayınız