Ülkemizin sportif başarısını sağlamak için organizasyonel gelişiminin ve nitelikli eğitici sayısının arttırılmasının sağlanması gerekmektedir. Oryantiring Akademi olarak ülkemizin başarı seviyesinin gelişimine katkı vermek için çeşitli başlıklarda teknik eğitimler gerçekleştirilecektir. Bu eğitimlerimiz yıla yayılacak şekilde süreklilik göstererek devam edecektir. Eğitimlerimizin tamamı ülkemizin alanında uzman kişilerce hazırlanacak olup yine alanında saygın konuklar ile gerçekleştirilecektir.

Eğitmen Eğitimi – Okulda Oryantiring Uygulamaları

egitmenegitimi

Okullarda oryantiring eğitimi vermek isteyen eğiticilerin eğitimine oryantiring tanıtımı ile başlanmaktadır. Akademisyenler tarafından hazırlanan eğitim içeriği uygulamalar ile desteklenecektir. Farklı eğitmenler tarafından oryantiring uygulamaları aşamalarıyla bire bir olarak verilir. Katılımcılara eğitim sonunda sertifika verilmektedir.

Eğitim Yeri: FORESTANBUL | Eğitim Tarihleri: 13-14 Haziran | Ücret: 150 TL | KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 


 

organizasyonyonetimiOrganizasyon Yönetimi Eğitimi

Ülkemizde gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası etkinliklerin organizatörlerinden oryantiring organizasyonları nasıl yapılır öğrenin. Eğitim semineri şeklinde farklı konuklar ile organizasyon yönetimi ve aşamaları örnekler ile bire bir olarak verilir. Katılımcılara eğitim sonunda sertifika verilmektedir.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 


parkurplanlama

Parkur Planlama Eğitimi

Parkur planlama kıstasları ve yöntemlerinin aktarılacağı eğitim uygulamalarında OCAD ve CONDES yazılımları kullanılacaktır. Kategorilerin zorluk ve mesafe derecelerine göre parkurların nasıl planlanacağı aktarılacaktır. Bu eğitim içerisinde uzun mesafe(long), orta mesafe (middle) ve sürat mesafelerinde (sprint) planlama gerçekleştirilecektir. Katılımcılara eğitim sonunda sertifika verilmektedir.


haritaciziciegitimi

Harita Çizici Eğitimi (OCAD)

Harita çiziciliğine başlangıç olacak bu eğitim ile daha fazla bölgenin haritasının oluşturulması sağlanacaktır. Eğitim OCAD yazılımı kullanarak tamamıyla uygulamalı ve saha çalışması şeklinde gerçekleştirilecektir. Bu eğitime katılım için Parkur Planlama Eğitimi’nin başarıyla tamamlamak ön şarttır. Katılımcılara eğitim sonunda sertifika verilmektedir.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 


sportidentegitimi

Etkinlik Yazılımları Eğitimi (SPORTident ve OE Score)

Antrenman ve organizasyonlarınızda kullanmak üzere eğitimi verilecek yazılımlar şu şekildedir: SPORTident Config, SPORTident Print, SPORTident Personal, SIME ve OE Score. Eğitim süresince kursiyerlerin bütün programları kullanmaları için uygulamalar yapılacaktır. Katılımcılara eğitim sonunda sertifika verilmektedir.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ