En Baba Oryantiring

En Baba Oryantiring2. EN BABA ORYANTİRİNG ETKİNLİĞİ
19 Haziran 2016, Pazar

Sevgili babalarımız için organize edilen etkinliğimiz baba ve baba yancısından oluşacak iki kişilik takımlar halinde gerçekleştirilecektir. Etkinlik skor oryantiring tabanlı olarak planlanmaktadır. Dereceye giren takımlara madalya ve hediye verilecektir. Etkinlik bir takım aktivitesi olduğundan alt yaş sınırı bulunmamaktadır. Ayrıca babalar gününden bağımsız olarak bireysel başvrular e-posta yolu ile alınmaktadır. Babalar gününüz şimdiden kutlu olsun:) BAŞVURU FORMU için tıklayınız.

Etkinlik Zamanı: 19 Haziran 2015 | Etkinlik Yeri: Heybeliada | Etkinlik Ücreti: 50 TL (Takım Ücreti)

Süre dahilinde en fazla hedefe ulaşmayı amaçlayan skor oryantiring tipi yarışımız Heybeliada’da gerçekleşecek. Aynı anda bütün sporcuların çıkış alacağı yarış süresince dilediğiniz sıra ile hedefler toplanabilmektedir. Haziran başında açılacak olan kayıtlar için başvuru online olarak gerçekleştirilip ödeme etkinlik günü yapılacaktır. Katılımcı listesi her akşam güncellenecek olup listede isminiz yer almadığı taktirde kayit@oryantiringakademi.com’u kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

PROGRAM
Kayıt: 10:00-11:00 (Göğüs Numarası Dağıtımı, Ödeme)
Toplu Çıkış: 11:15
Parkur Kapanış: 12:15
Ödül Töreni: 12:30

DİKKAT!!!
Son kayıt tarihinden sonra kayıt formu kapanacak olup sınırlı sayıda yeni kayıt etkinlik günü alınacaktır..
Son kayıt tarihi: 17 Haziran 2016, Cuma günü saat 22:00.

KATILIMCI LİSTESİ
Başvuru Formunu tamamlamış olan takımların listesi her akşam güncellenmektedir. Katılımcı Listesine ulaşmak için tıklayınız.

KAYIT
Etkinliğimize kayıt olmak için öncelikle başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Kayıt ücretleri yarışma başlangıç noktasında alınacaktır. Kayıt Masasına uğrayarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen gelemeyecekseniz e-posta veya telefon yolu ile gelemeyeceğinizi bildiriniz. Aksi taktirde harita başta olmak üzere baskılar alınacak olup gereksiz kağıt kullanımına vesile olacaksınız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

BAŞVURU FORMU için tıklayınız.